Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • JAK WIDZISZ PRZYSZŁĄ DZIAŁALNOŚĆ MDK? - KONSULTACJE SPOŁECZNE

  JAK WIDZISZ PRZYSZŁĄ DZIAŁALNOŚĆ MDK? - KONSULTACJE SPOŁECZNE

  2020.02.26

  Zapraszamy serdecznie mieszkańców Makowa Mazowieckiego i osoby zainteresowane działalnością Miejskiego Domu Kultury w Makowie Mazowieckim na otwarte konsultacje społeczne. Chcemy dać Państwu możliwość wzięcia udziału w tworzeniu i akceptacji planowanej oferty kulturalnej dla naszej instytucji. Konsultacje odbędą się 4 marca 2020 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej MDK.

   

 • PÓŁ WIEKU RAZEM – W ZDROWIU I MIŁOŚCI

  PÓŁ WIEKU RAZEM – W ZDROWIU I MIŁOŚCI

  2020.02.26

  „Każda z par, świętujących dzisiaj złote gody ma swoją wyjątkową i niepowtarzalną historię, ale wszystkich państwa łączą miłość, zrozumienie, zaufanie, cierpliwość, bo to one bowiem stanowią fundamenty udanej rodziny. Bo nie sztuką jest pokochać, ale sztuką wytrwać (…)” tym wstępem Anna Bartołd – kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Makowie Mazowieckim rozpoczęła czwartkowe uroczystości związane z nadaniem odznaczeń Parom obchodzącym Jubileusz Złotych Godów.
  Za długoletnie pożycie małżeńskie siedem par z 50 – letnim stażem małżeńskim zostało odznaczonych przez Burmistrza Miasta Tadeusza Ciaka pamiątkowym Medalem nadanym przez Prezydenta RP.

   

 • INFORMACJA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z PÓŁNOCNYCH WŁOCH.

  INFORMACJA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z PÓŁNOCNYCH WŁOCH.

  2020.02.26

  W ostatnich kilku dniach na obszarze północnych Włoch (regiony Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania, Lacjum) obserwuje się rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

  Jeśli byłeś w Północnych Włoszech w ciągu ostatnich 14 dni i:

  1) zaobserwowałeś u siebie objawy, takie jak: gorączka, kaszel, duszność i problemy z oddychaniem to:

  • bezzwłocznie, telefonicznie powiadom stację sanitarno-epidemiologiczną
  • lub zgłoś się bezpośrednio do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego, gdzie określony zostanie dalszy tryb postępowania medycznego.

  2) nie zaobserwowałeś u siebie wyżej wymienionych objawów, to przez kolejne 14 dni kontroluj swój stan zdrowia, czyli codziennie mierz temperaturę ciała oraz zwróć uwagę na występowanie objawów grypopodobnych (złe samopoczucie, bóle mięśniowe, kaszel).

  a) Jeżeli po 14 dniach samoobserwacji nie wystąpiły wyżej wymienione objawy, zakończ kontrolę.

  b) Jeżeli w ciągu 14 dni samoobserwacji zaobserwujesz wyżej wymienione objawy to:

  • bezzwłocznie, telefonicznie powiadom stację sanitarno-epidemiologiczną
  • lub zgłoś się bezpośrednio do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego, gdzie określony zostanie dalszy tryb postępowania medycznego.

  3) miałeś kontakt z osobą chorą lub zakażoną koronawirusem SARS-CoV-2 to bezzwłocznie, telefonicznie powiadom stację sanitarno-epidemiologiczną.

 • INFORMACJA O PŁATNOŚCIACH ZA ODPADY KOMUNALNE

  INFORMACJA O PŁATNOŚCIACH ZA ODPADY KOMUNALNE

  2020.01.15
 • MÓJ PRĄD - EKODOM

  MÓJ PRĄD - EKODOM

  2020.01.09
 • ŻYCZENIA NOWOROCZNE

  ŻYCZENIA NOWOROCZNE

  2019.12.31
 • GODZINY PRACY URZĘDU MIEJSKIEGO W SYLWESTRA

  GODZINY PRACY URZĘDU MIEJSKIEGO W SYLWESTRA

  2019.12.30
 • PRZEDSTAWIENIE HAMLETA WE WSI GŁUCHA DOLNA

  PRZEDSTAWIENIE HAMLETA WE WSI GŁUCHA DOLNA

  2019.12.30

  Bilety dostępne od 27 grudnia w Kasie Kina Mazowsze i od 2 stycznia w biurze MDK.

 • UROCZYSTE OTWARCIE HARCÓWKI

  UROCZYSTE OTWARCIE HARCÓWKI

  2019.12.24

  Uroczyste przecięcie wstęgi symbolizujące otwarcie harcówki odbyło się 20 grudnia w piątek. Podniosłe wydarzenie odbyło się przed budynkiem, gdzie przywitano przybyłych gości przez komendantkę hufca Małgorzatę Kobylińską.

  Za wdzięczność i zaufanie podziękował Radny województwa Mirosław Augustyniak, który także podkreślał, że z racji iż Maków to jego rodzinne miasto, zawsze będzie się starać angażować w sprawy mieszkańców.

  Burmistrz Miasta Tadeusz Ciak wyraził swoją wdzięczność i radość za możliwość przyczynienia się do wyremontowania budynku, za co serdecznie dziękował wszystkim, którzy dołożyli też do tego swoją „cegiełkę”.

  Nowy obiekt to na pewno radość dla Harcerzy, których jest coraz więcej i z pewnością się tam pomieszczą, by w dobrych, wygodnych warunkach realizować swoje cele i pasje.

  Po przemówieniach harcerze rozpalili ognisko od światełka betlejemskiego, by następnie się nim podzielić z przybyłymi gośćmi.

  Wyremontowany budynek poświęcił proboszcz Parafii św. Józefa Stanisław Dziekan.

  Wśród zaproszonych gości byli m.in.: radny wojewódzki Mirosław Augustyniak, burmistrz Tadeusz Ciak, wiceburmistrz Aneta Dąbrowska, starostwa Zbigniew Deptuła, ksiądz proboszcz Stanisław Dziekan, prezes Klubu Strzelectwa Sportowego „Obrońca” z Troszyna Eugeniusz Gorczyca, radni miejscy, dyrektor SP 1 Anna Kamińska, przedstawiciele organizacji działających na terenie Makowa, komendant PSP st. bryg. mgr inż. Arkadiusz Gołębiewski i policji kom. Andrzej Dziadak.

Stronicowanie

Planowane wydarzenia:

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Kontakt

Dane teleadresowe

ul.: Moniuszki 6,
06-200 Maków Mazowiecki
(29) 717-10-02
www.makowmazowiecki.pl
urzad@makowmazowiecki.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek, środa, czwartek 8:00 - 16:00
wtorek 8:00 - 17:00 piątek 8:00 - 15:00