Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • CUDA, CUDA OGŁASZAJĄ! - POD TAKIM HASŁEM RUSZYŁ ORSZAK TRZECH KRÓLI

  CUDA, CUDA OGŁASZAJĄ! - POD TAKIM HASŁEM RUSZYŁ ORSZAK TRZECH KRÓLI

  2020.01.07

  6 stycznia ulicami naszego miasta jak co roku przeszedł barwny pochód. Wprost z kościoła św. Brata Alberta prowadzili go trzej królowie -  Kacper, Melchior i Baltazar, symbolizujący trzy kontynenty: Europę, Azję i Afrykę. Wymarsz Orszaku poprzedziła odegrana przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 inscenizacja, w której trzej królowie obwieścili Herodowi o narodzinach świętej dzieciny, a następnie ruszyli za światłem do Betlejem. Barwny korowód ruszył za gwiazdą betlejemską ulicami miasta przy akompaniamencie chóru ze Szkoły Podstawowej nr 2 pod przewodnictwem Małgorzaty Tomczak.

 • FINAŁ IV FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK "MAKOWSKIE ANIOŁY"

  FINAŁ IV FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK "MAKOWSKIE ANIOŁY"

  2020.01.07

  6 stycznia był dniem pełnym wrażeń, wzruszeń, a nawet łez. W południe uczestniczyliśmy w Orszaku Trzech Króli, a o godzinie 16:00 w Kościele św. Brata Alberta mogliśmy się wsłuchać w niezwykły koncert dzieci i młodzieży z makowskich placówek oświatowych. W IV Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Makowskie Anioły” wzięło udział 23 utalentowane młode osoby. Jury miało trudne zadanie, ale wybrało finalistów. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok.

 • UWAGA HODOWCY DROBIU NA WYSOCE ZJADLIWĄ PTASIĄ GRYPĘ

  UWAGA HODOWCY DROBIU NA WYSOCE ZJADLIWĄ PTASIĄ GRYPĘ

  2020.01.03
 • ORSZAK TRZECH KRÓLI 2020

  ORSZAK TRZECH KRÓLI 2020

  2020.01.02
 • ŻYCZENIA NOWOROCZNE

  ŻYCZENIA NOWOROCZNE

  2019.12.31
 • GODZINY PRACY URZĘDU MIEJSKIEGO W SYLWESTRA

  GODZINY PRACY URZĘDU MIEJSKIEGO W SYLWESTRA

  2019.12.30
 • PRZEDSTAWIENIE HAMLETA WE WSI GŁUCHA DOLNA

  PRZEDSTAWIENIE HAMLETA WE WSI GŁUCHA DOLNA

  2019.12.30

  Bilety dostępne od 27 grudnia w Kasie Kina Mazowsze i od 2 stycznia w biurze MDK.

 • UROCZYSTE OTWARCIE HARCÓWKI

  UROCZYSTE OTWARCIE HARCÓWKI

  2019.12.24

  Uroczyste przecięcie wstęgi symbolizujące otwarcie harcówki odbyło się 20 grudnia w piątek. Podniosłe wydarzenie odbyło się przed budynkiem, gdzie przywitano przybyłych gości przez komendantkę hufca Małgorzatę Kobylińską.

  Za wdzięczność i zaufanie podziękował Radny województwa Mirosław Augustyniak, który także podkreślał, że z racji iż Maków to jego rodzinne miasto, zawsze będzie się starać angażować w sprawy mieszkańców.

  Burmistrz Miasta Tadeusz Ciak wyraził swoją wdzięczność i radość za możliwość przyczynienia się do wyremontowania budynku, za co serdecznie dziękował wszystkim, którzy dołożyli też do tego swoją „cegiełkę”.

  Nowy obiekt to na pewno radość dla Harcerzy, których jest coraz więcej i z pewnością się tam pomieszczą, by w dobrych, wygodnych warunkach realizować swoje cele i pasje.

  Po przemówieniach harcerze rozpalili ognisko od światełka betlejemskiego, by następnie się nim podzielić z przybyłymi gośćmi.

  Wyremontowany budynek poświęcił proboszcz Parafii św. Józefa Stanisław Dziekan.

  Wśród zaproszonych gości byli m.in.: radny wojewódzki Mirosław Augustyniak, burmistrz Tadeusz Ciak, wiceburmistrz Aneta Dąbrowska, starostwa Zbigniew Deptuła, ksiądz proboszcz Stanisław Dziekan, prezes Klubu Strzelectwa Sportowego „Obrońca” z Troszyna Eugeniusz Gorczyca, radni miejscy, dyrektor SP 1 Anna Kamińska, przedstawiciele organizacji działających na terenie Makowa, komendant PSP st. bryg. mgr inż. Arkadiusz Gołębiewski i policji kom. Andrzej Dziadak.

 • ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

  ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

  2019.12.23
 • SPOTKANIE ODDZIAŁU REJONOWEGO PCK W MAKOWIE MAZOWIECKIM

  SPOTKANIE ODDZIAŁU REJONOWEGO PCK W MAKOWIE MAZOWIECKIM

  2019.12.23

  Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Makowie Mazowieckim zaprasza wszystkich honorowych dawców krwi zarejestrowanych i niezarejestrowanych na spotkanie Zarządu sprawozdawczo – wyborcze.

  Spotkanie odbędzie się 28 grudnia 2019 r. (sobota) o godzinie 17:00 w budynku przy ulicy Grabowej 14.

  W imieniu oddziału serdecznie zapraszam!

  Marian Paczkowski

Stronicowanie

Kontakt

Dane teleadresowe

ul.: Moniuszki 6,
06-200 Maków Mazowiecki
(29) 717-10-02
www.makowmazowiecki.pl
urzad@makowmazowiecki.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek, środa, czwartek 8:00 - 16:00
wtorek 8:00 - 17:00 piątek 8:00 - 15:00