Treść strony

Aktualności 2021

Stronicowanie

 • W DNIU EDUKACJI NARODOWEJ ŻYCZYMY...

  W DNIU EDUKACJI NARODOWEJ ŻYCZYMY...

  2021.10.14
 • KOLEJNY PRZYSTANEK W OBCHODACH 600-LECIA MIASTA

  KOLEJNY PRZYSTANEK W OBCHODACH 600-LECIA MIASTA

  2021.09.30

  30 września odbyła się konferencja naukowa poświęcona historii Makowa Mazowieckiego. Przy tejże okazji została również otwarta wystawa poświęcona dziejom naszego miast od czasów piastowskich, aż po wiek XXI.

 • STRATEGIA TERYTORIALNA „PARTNERSTWA JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO Z TERENU POWIATÓW MAKOWSKIEGO, PRZASNYSKIEGO I PUŁTUSKIEGO” – PRZYJĘTA!

  STRATEGIA TERYTORIALNA „PARTNERSTWA JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO Z TERENU POWIATÓW MAKOWSKIEGO, PRZASNYSKIEGO I PUŁTUSKIEGO” – PRZYJĘTA!

  2021.09.30

  Jako Lider projektu chcielibyśmy Państwa poinformować o zakończeniu I etapu projektu „Pilotaż Centrum Wsparcia Doradczego”, czego efektem jest podpisana przez wszystkich partnerów Strategia terytorialna. W dalszej części współpracy niezbędne będzie wykonanie studium wykonalności dla wskazanych przez 21 partnerów projektów.

  Przyjęty na poniedziałkowym spotkaniu dokument, definiuje kluczowe wyzwania dotyczące rozwoju społeczno-gospodarczego obszaru Partnerstwa, wynikające z istniejących uwarunkowań społecznych, ekonomicznych, środowiskowych i infrastrukturalnych, będące podstawą jego konkurencyjności.

  Celem dokumentu jest określenie pożądanych kierunków rozwojowych Partnerstwa, mających na celu poprawę jakości życia jego mieszkańców. Efektem tych prac jest propozycja celów strategicznych, operacyjnych oraz projektów, które uznane zostały za strategiczne. Niniejsza Strategia terytorialna przewidziana na lata 2022-2030 ma być podstawą do wyboru propozycji projektów i inwestycji do przyszłej realizacji; w oparciu o wyznaczoną wspólnie misję, wizję i cele Partnerstwa.

  Dokument został opracowany w ramach projektu „Pilotaż Centrum Wsparcia Doradczego” na zlecenie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Materiał został zredagowany przez ekspertów Związku Miast Polskich, we współpracy z członkami Partnerstwa, wśród których Miasto Maków Mazowiecki jest Liderem.

  Prace nad częścią strategiczną trwały od kwietnia do września 2021 roku.

 • BEZ CIEBIE IM NIE POMOŻEMY. SZLACHETNA PACZKA PILNIE POSZUKUJE WOLONTARIUSZY!

  BEZ CIEBIE IM NIE POMOŻEMY. SZLACHETNA PACZKA PILNIE POSZUKUJE WOLONTARIUSZY!

  2021.09.29

  Bez Ciebie im nie pomożemy. Szlachetna Paczka pilnie poszukuje wolontariuszy! Brakuje 8 tys. osób

  Jeżeli nie uda się zrekrutować brakującej liczby blisko 8 tysięcy wolontariuszy, skala pomocy w Paczce będzie w tym roku zdecydowanie mniejsza. To już ostatni moment, by się zgłosić. Można to zrobić za pośrednictwem strony www.superw.pl.

 • KONKURS PLASTYCZNY "EKO MAKÓW - CHCĘ ODDYCHAĆ CZYSTYM POWIETRZEM"

  KONKURS PLASTYCZNY "EKO MAKÓW - CHCĘ ODDYCHAĆ CZYSTYM POWIETRZEM"

  2021.09.29

  ZAPRASZAMY PRZEDSZKOLA, SZKOŁY PODSTAWOWE ORAZ SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO WYCHOWAWCZY W MAKOWIE MAZOWIECKIM DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM. ZWYCIĘSKIE PRACE ZOSTANĄ UMIESZCZONE W KALENDARZU ŚCIENNYM  NA 2022 ROK.

  REGULAMIN ORAZ KARTY ZGŁOSZENIOWE SĄ PONIŻEJ DO POBRANIA

Stronicowanie

Planowane wydarzenia:

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Kontakt

Dane teleadresowe

ul.: Moniuszki 6,
06-200 Maków Mazowiecki
(29) 717-10-02
www.makowmazowiecki.pl
urzad@makowmazowiecki.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek, środa, czwartek 7:30 - 15:30
wtorek 7:30 - 16:30 piątek 7:30 - 14:30