Treść strony

Aktualności 2021

Stronicowanie

 • MASECZKI DLA MIESZKAŃCÓW MAKOWA MAZOWIECKIEGO

  MASECZKI DLA MIESZKAŃCÓW MAKOWA MAZOWIECKIEGO

  2021.03.22

  Decyzją Wojewody Mazowieckiego Miasto Maków Mazowiecki otrzymało ponad 30 tys. maseczek ochronnych dla mieszkańców. Aktualnie pracownicy Urzędu Miejskiego oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Makowie Mazowieckim na podstawie posiadanej ewidencji  tworzą pakiety maseczek (liczba osób zameldowanych x 3 maseczki). Maseczki niebawem trafią do skrzynek pocztowych makowian. W dystrybucję maseczek zaangażują się pracownicy urzędu oraz wspólnot mieszkaniowych na terenie miasta.

  W trym trudnym czasie dbajmy o siebie przestrzegając zasad bezpieczeństwa DDMA+W /Dystans/ Dezynfekcja/ Maseczka/ Aplikacja #StopCovid/ Wietrzenie pomieszczeń/

 • POWIEDZ SWOJEMU UCZNIOWI O PROGRAMIE STYPENDIALNYM HORYZONTY I DAJ MU SZANSĘ NA NAUKĘ W WYBRANYM LICEUM LUB TECHNIKUM W POLSCE!

  POWIEDZ SWOJEMU UCZNIOWI O PROGRAMIE STYPENDIALNYM HORYZONTY I DAJ MU SZANSĘ NA NAUKĘ W WYBRANYM LICEUM LUB TECHNIKUM W POLSCE!

  2021.03.22

  Jeżeli Twój uczeń osiąga dobre wyniki w nauce, chce się dalej rozwijać i poznać przyjaciół na całe życie – przekaż mu informację o Programie Stypendialnym Horyzonty! To szansa na naukę w najciekawszych liceach i technikach w Polsce. Stypendium przyznawane jest na cały okres nauki w szkole średniej.

  • Pokrywamy pełne koszty zamieszkania w bursie, wyżywienia i biletów komunikacji miejskiej oraz częściowo szkolnych wycieczek.
  • Organizujemy i finansujemy wakacje i ferie, podczas których prowadzimy warsztaty naukowe, ale również uczymy się żeglować, pływać na desce, jeździć na nartach czy snowboardzie.
  • Wiemy, że znajomość języków obcych jest ważna, dlatego finansujemy naukę w szkole językowej i egzaminy na certyfikaty.
  • Podchodzimy do stypendystów indywidualnie i wspieramy ich w rozwijaniu zainteresowań i pasji.
  • Nad stypendystami czuwa zespół Fundacji EFC oraz wykwalifikowani koordynatorzy pracujący w miastach, w których uczy się młodzież. W trudnych sytuacjach stypendyści nigdy nie są sami, mogą też liczyć na wsparcie naszych psychologów.

  Zapraszamy uczniów klas 8 szkół podstawowych, którzy mieszkają w miejscowościach do 30 tysięcy mieszkańców, a miesięczny dochód w rodzinie nie przekracza 1200 złotych netto na osobę. Wyniki w nauce powinny wskazywać na możliwość dostania się do jednego z 19 liceów lub techników, z którymi współpracuje Fundacja EFC.

  Rekrutacja trwa od 15 lutego i do 31 marca 2021! Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Fundacji EFC: www.efc.edu.pl i na Facebooku: @fundacjaEFC.

  Zapraszamy! Daj szansę swoim uczniom i rozwiń ich potencjał!

  - - - - -

  Fundacja EFC od 11 lat wspiera dzieci, młodzież i nauczycieli w równym dostępie do rzetelnej i jakościowej edukacji. Wzmacnia szkoły w tworzeniu przyjaznego środowiska do wszechstronnego rozwoju. Promuje postawy zaangażowania społecznego. To jedna z największych fundacji rodzinnych w Polsce. Utworzona przez polskiego biznesmena  i filantropa – Andrzeja Czerneckiego, obecnie zarządzana jest przez jego synów – Igora i Andrzeja Czerneckich. 

  Fundacja Rodziny Staraków działa od 2008 roku, jej fundatorem jest Jerzy Starak. Misją Fundacji jest wspieranie i promowanie młodych, zdolnych ludzi, tworzenie dla nich optymalnych warunków rozwoju oraz pomoc w realizacji ich pasji i pomysłów na życie.

  Do tej pory Program Stypendialny Horyzonty wsparł edukację blisko 800 uczniów. Obecnie 200 stypendystów uczy się w 19 szkołach średnich w całej Polsce.

 • ZMIANA ZASAD PRZYJMOWANIA INTERESANTÓW OD 22 MARCA 2021 R.

  ZMIANA ZASAD PRZYJMOWANIA INTERESANTÓW OD 22 MARCA 2021 R.

  2021.03.19

  Ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną zwracamy się z prośbą, aby wszystkie sprawy związane z Urzędem były załatwiane w miarę możliwości drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.
  Telefon na sekretariat Urzędu Miejskiego: 29 71 71 002
  e-mail: urzad@makowmazowiecki.pl
  ePUAP: /UMMakowMazowiecki/SkrytkaESP

 • PROCEDURA POSTĘPOWANIA W SYTUACJACH KONFLIKTOWYCH CZŁOWIEK - WILK

  PROCEDURA POSTĘPOWANIA W SYTUACJACH KONFLIKTOWYCH CZŁOWIEK - WILK

  2021.03.17
 • NAGRODA BURMISTRZA MIASTA DLA ZOFII BERLIŃSKIEJ

  NAGRODA BURMISTRZA MIASTA DLA ZOFII BERLIŃSKIEJ

  2021.03.16

  Niewątpliwie w Makowie Mazowieckim i okolicach mieszkają zdolni i pracowici ludzie. Wczoraj ukazał się artykuł o Dariuszu Popiołku, Mistrzu Polski w ArmWrestlingu, a dziś piszemy o młodej i niezwykle utalentowanej Zosi Berlińskiej, która otrzymała od Burmistrza Miasta nagrodę za dotychczasowe osiągnięcia sportowe, a całkiem sporo ich uzbierała.

Stronicowanie

Planowane wydarzenia:

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Kontakt

Dane teleadresowe

ul.: Moniuszki 6,
06-200 Maków Mazowiecki
(29) 717-10-02
www.makowmazowiecki.pl
urzad@makowmazowiecki.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek, środa, czwartek 7:30 - 15:30
wtorek 7:30 - 16:30 piątek 7:30 - 14:30