Treść strony

OTWÓRZ SIĘ NA POMOC - INTERAKTYWNY FILM POŚWIĘCONY PRZEMOCY RÓWIEŚNICZEJ - A TY CO BYŚ ZROBIŁ NA MIEJSCU ANTOSI?

Projekt "Otwórz się na pomoc - przemoc" to interaktywny film poświęcony przemocy rówieśniczej. Scenariusz filmu został opracowany we współpracy z doświadczoną psycholog dziecięcą i terapeutką - Mają Pisarek.

Projekt składa się z dwóch części. Pierwszą z nich jest około 5-7 minutowy interaktywny film poświęcony przemocy rówieśniczej. Zadaniem widzów projektu jest pokierowanie losem Antosi - 12 letniej dziewczynki, która zmaga się z problemem przemocy rówieśniczej.

Antosia od pewnego czasu jest prześladowana przez kolegów i koleżanki z klasy. Czy poradzi sobie z tym problemem i zgłosi się po pomoc? TO ZALEŻY OD DECYZJI PODJĘTYCH PRZEZ WIDZÓW W FILMIE. A tych w filmie nie brakuje. Każdy podjęty wybór wpływa na los naszej bohaterki. Jedne wybory przybliżają Antosię do rozwiązania problemu przemocy, inne je od niej oddalają. W projekcie przewidziano cztery możliwe zakończenia. Każde z nich zostało skomentowane przez Maję Pisarek.

W projekcie przygotowana została także specjalna sekcja "Prawdziwe historie", w której przedstawione zostały historie nastolatków borykających się z problemem przemocy rówieśniczej.

Mamy nadzieję, że ten projekt pomoże wielu nastolatkom, a także ich rodzicom zmierzyć się z problemem agresji wśród młodzieży.

Film dostępny jest pod linkiem:

https://to.com.pl/miasto-makow-mazowiecki-otworz-sie-na-pomoc-przemoc/re#INTRO

oraz w zakładce na głównej stronie Urzędu Miejskiego.

 

 

 

  • Otwórz się na pomoc - film interaktywny

wstecz

Planowane wydarzenia:

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Kontakt

Dane teleadresowe

ul.: Moniuszki 6,
06-200 Maków Mazowiecki
(29) 717-10-02
www.makowmazowiecki.pl
urzad@makowmazowiecki.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek, środa, czwartek 7:30 - 15:30
wtorek 7:30 - 16:30 piątek 7:30 - 14:30