Treść strony

UWAGA! - INWENTARYZACJA INDYWIDUALNYCH ŹRÓDEŁ CIEPŁA W MAKOWIE MAZOWIECKIM

Niniejszym informujemy, iż w okresie od 18 września 2020 r. do 16 listopada 2020 r., na terenie naszego miasta przeprowadzona zostanie inwentaryzacja indywidualnych źródeł ciepła. Pozyskane w jej wyniku dane, pozwolą poznać skalę problemu, związanego
z użytkowaniem nieekologicznych źródeł ciepła oraz podjąć właściwe działania  inwestycyjne, zmierzające do poprawy jakości powietrza.

Inwentaryzacja zostanie przeprowadzona przez ankieterów, którzy będą posiadali imienne upoważnienie Burmistrza Miasta Makowa Mazowieckiego. Ankieterzy odwiedzać będą Państwa nieruchomości od poniedziałku do soboty w godzinach:

900-1900 (poniedziałek – piątek),

900-1400 (sobota).

Podczas inwentaryzacji nie będą zbierane dane osobowe, a dane uzyskane na potrzeby ankiety nie będą udostępniane publicznie.

W celu sprawnego przeprowadzenia inwentaryzacji prosimy o wcześniejsze przygotowanie podstawowych informacji nt. ogrzewania Państwa nieruchomości, tj.: powierzchnia użytkowa budynku, moc kotła, klasa energetyczna kotła, rok jego produkcji oraz rok zainstalowania.

Inwentaryzację, w imieniu Miasta Maków Mazowiecki przeprowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. z siedzibą w Makowie Mazowieckim przy ulicy Przemysłowej 5. Wszelkie informacje nt. inwentaryzacji, wizyt ankieterów oraz dystrybucji ankiet można uzyskać w biurze Spółki od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00, bądź telefonicznie w tych samych godzinach (nr tel. 29 7171561).

Jakość środowiska, w którym żyjemy, w tym czyste powietrze to nasz wspólny cel, dlatego liczymy na Państwa zaangażowanie i współpracę.

Uwaga!

W lokalach lub budynkach, których użytkownicy uniemożliwią przeprowadzanie inwentaryzacji uzna się, że ich ogrzewanie następuje z wykorzystaniem najbardziej emisyjnego źródła bezklasowego (nieekologicznego). 

Zadanie pn. ,,Inwentaryzacja indywidualnych źródeł ciepła na terenie miasta Maków Mazowiecki” zrealizowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego
w ramach ,,Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza MAZOWSZE 2020”.  

  • alt=""
  • "logo mazowsza"

wstecz

Planowane wydarzenia:

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Kontakt

Dane teleadresowe

ul.: Moniuszki 6,
06-200 Maków Mazowiecki
(29) 717-10-02
www.makowmazowiecki.pl
urzad@makowmazowiecki.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek, środa, czwartek 7:30 - 15:30
wtorek 7:30 - 16:30 piątek 7:30 - 14:30