Aktualności
Stronicowanie
PODNOSZENIE KOMPETENCJI KLUCZOWYCH UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ MIASTO MAKÓW MAZOWIECKI
2019.06.04Miasto Maków Mazowiecki realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Podnoszenie kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Maków mazowiecki”. Celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych (matematyczno – przyrodniczych, językowych ITC) i umiejętności uniwersalnych niezbędnych na rynku pracy wśród uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 i Szkoły Podstawowej Nr 2 w Makowie Mazowieckim oraz podniesienie kompetencji i umiejętności zawodowych nauczycieli ww. szkół w zakresie kształtowania kompetencji kluczowych wśród uczniów. Dofinansowanie projektu z UE: 726 002,50 PLN
30. ROCZNICA WYBORÓW 4 CZERWCA 1989
2019.06.04Zapraszamy do wpisania się do księgi pamiątkowej z okazji 30. rocznicy wyborów 4 czerwca 1989. Uczcijmy tę chwilę, świętujmy wolność. Bądźmy razem!
OTWARTE STREFY AKTYWNOŚCI W MAKOWIE MAZOWIECKIM
2019.05.27Mamy dwie dobre wiadomości. Po pierwsze rozpoczęto przebudowę Skweru Duńskiego, na którym wykonano kanalizację deszczową. Skwer Duński już niedługo stanie się kompleksem sportowo – rekreacyjnym, przeznaczonym dla całych rodzin. W ramach zadania zaplanowano utworzenie placu zabaw, siłowni plenerowej, miejsca odpoczynku, wymianę chodnika i ogrodzenia, nasadzenie nowych drzew i krzewów oraz montaż kamer.
DUŻO RADOŚCI PODCZAS FESTYNU RODZINNEGO NAD ZALEWEM
2019.05.27Uśmiech na twarzy matki wywołuje radość dziecka i tak niewątpliwie było 26 maja nad Zalewem Miejskim w Makowie Mazowieckim, gdzie odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka. Dla najmłodszych czekało wiele atrakcji - dmuchane zamki, mini-quady, strefa bobasa, strefa wideo-gracza, budowanie konstrukcji z klocków LEGO oraz klocków drewnianych i wiele innych zabaw.
ODLOTOWY MAKÓW ZAPRASZA DO KONKURSU LATAWCOWEGO
2019.05.27STOPIEŃ ALARMOWY BRAVO-CRP
2019.05.24Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenie wprowadzające drugi stopień alarmowy CRP (BRAVO-CRP) na terenie całego kraju, obowiązujący od 23 maja od godz. 22:00, do 27 maja do godz. 16:00. Ostrzeżenie zostało wprowadzone w celu przeciwdziałania zagrożeniom w cyberprzestrzeni związanymi z organizacją wyborów do Parlamentu Europejskiego.