Treść strony

PODOPIECZNI PRZYSTANKU NA CZTERY ŁAPY

Zapraszamy do odwiedzenia, zapoznania i adopcji!

 • Luna – 2 letnia suczka, waży ok. 18 kg, sięga do kolan...
  Luna – 2 letnia suczka, waży ok. 18 kg, sięga do kolan. Luna jest pogodnym, posłusznym pieskiem, jednak po przejściach - została adoptowana, ale jej właściciel po pół roku oddał Lunę z powrotem do schroniska. Suczka jest wysterylizowana. Posiada książeczkę zdrowia, komplet szczepień, jest zabezpieczona od pcheł i kleszczy.
 • Dingo ma ok. 3 lata, waży 22 kg, sięga lekko za kolano...
  Dingo ma ok. 3 lata, waży 22 kg, sięga lekko za kolano. Spokojny pies, jak każdy lubi czasem pobawić się, pobiegać, a czasem chce tylko się poprzytulać. Wyjątkowy mądry i wierny. Pies zaszczepiony, wykastrowany.
 • Łatek – 4 lata, waży ok. 20 kg. Pogodny, wesoły piesek,...
  Łatek – 4 lata, waży ok. 20 kg. Pogodny, wesoły piesek, który uwielbia się bawić, pływać i chodzić na spacery. Ładnie chodzi na smyczy. Lubi dzieci. Jest posłuszny i utrzymuje czystość. Piesek jest wykastrowany. Posiada książeczkę zdrowia, komplet szczepień, jest zabezpieczony od pcheł i kleszczy.
 • Saba - śliczna sunia średniego wzrostu, waży ok. 20kg. Ma...
  Saba - śliczna sunia średniego wzrostu, waży ok. 20kg. Ma ok. 2 lata. Jest wesoła, energiczna, ale uwielbia tez spokojnie posiedziec i sie poprzutulać. Z większością psów sie dogaduje. Jest wysterylizowana, zaszczepiona.
 • Lili – półtoraroczna suczka, waży ok. 10 kg, drobna, sięga...
  Lili – półtoraroczna suczka, waży ok. 10 kg, drobna, sięga do kolan. Lili pierwsze miesiące swojego życia spędziła wraz ze swoją siostrą Korą w lesie, dlatego boi się dotyku, głaskania, przytulania. Podczas pobytu w schronisku zrobiła postępy: biega z innymi psami, bawi się, podchodzi by obwąchać opiekunów. Suczka jest wysterylizowana, zaszczepiona, zabezpieczona od kleszczy.
 • Bąbel jest średnim psem, sięga do ok. połowy łydki, waży...
  Bąbel jest średnim psem, sięga do ok. połowy łydki, waży ok. 22 kg. Ma nieprzeciętną urodę. Jest bardzo towarzyski, wesoły. Z psami dogaduje się różnie. Jest w miarę posłuszny, ale bardzo energiczny. Jest wykastrowany.
 • Klusek – 1 rok, waży ok. 22 kg, sięga do kolan. Klusek...
  Klusek – 1 rok, waży ok. 22 kg, sięga do kolan. Klusek urodził się w schronisku. Jest pogodnym i łaknącym kontaktu z człowiekiem pieskiem. Uwielbia dzieci. Klusek broni swojego terytorium, więc wspaniale nadawałby się na stróża posesji. Piesek jest wykastrowany. Posiada książeczkę zdrowia, komplet szczepień, jest zabezpieczony od pcheł i kleszczy.
 • Kajtek ma ok. 2 lata. Waży ok. 17kg. Wulkan energii, kojec...
  Kajtek ma ok. 2 lata. Waży ok. 17kg. Wulkan energii, kojec to nie miejsce dla niego, potrzebuje podwórka do wybiegania lub długich spacerów. Niestety nie potrafi jeszcze chodzić na smyczy Pogodny pies, trochę nieufny do człowieka. Wśród psów sam nie szuka zaczepek, ale potrafi zareagować, gdy inny pies mu się naprzykrza.
 • Budrys – 4 letni pies, waży ok. 30 kg, duży. Budzi respekt...
  Budrys – 4 letni pies, waży ok. 30 kg, duży. Budzi respekt swoją postawą, przy czym jest bardzo łagodny. Bydrys to prawdziwy pieszczoch. Lubi dzieci. Pies jest wykastrowany. Posiada książeczkę zdrowia, komplet szczepień, jest zabezpieczony od pcheł i kleszczy.
 • Tomek- Wiek ok.2 lat, waga ok.25 kg. Sięga ponad kolana...
  Tomek- Wiek ok.2 lat, waga ok.25 kg. Sięga ponad kolana. Jest łagodny, grzeczny,
  posłuszny.Ma zaufanie do ludzi. Umie chodzić na smyczy, ale zamiast spacerować woli biegać. To pies dla aktywnych. Najlepiej do domu z ogrodem. Lubi dzieci. Dobrze dogaduje się z suczkami, toleruje inne psy. Zachowuje czystość. Jest wykastrowany. Posiada książeczkę zdrowia, komplet szczepień, zabezpieczony od pcheł i kleszczy, odrobaczony.
 • Piksel-szczeniak, wiek ok 5-6 miesięcy. Czarna sierść z...
  Piksel-szczeniak, wiek ok 5-6 miesięcy. Czarna sierść z białym krawatem pod szyją, bursztynowe oczy. Chyba będzie dużym psem. Waży ok 15-17kg. W tej chwili sięga do kolan. Bardzo łagodny i grzeczny. Początkowo wręcz wycofany, ale gdy okaże mu się
  zainteresowanie, pogłaszcze, to radośnie merda ogonkiem i ufnie patrzy na człowieka. Chętny do zabawy ale nie nachalny. Dogaduje się z innymi psami, suczkami, zero agresji. Lubi dzieci. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Zachowuje czystość. Posiada komplet szczepień, książeczkę zdrowia.Jest odrobaczony, zabezpieczony od pcheł i kleszczy. W odpowiednim czasie będzie wykastrowany.
 • Fado - piękny pies o czarnej, lśniącej sierści z białym...
  Fado - piękny pies o czarnej, lśniącej sierści z białym krawatem pod szyją. W typie labladora.
  Średniej wielkości- sięga do kolan, waży ok. 20 kg. Wiek ok 3-4 lata. Łagodny, grzeczny, dogaduje się z innymi psami, lubi dzieci. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Zachowuje czystość. Posiada książeczkę zdrowia, komplet szczepień. Odrobaczony, zabezpieczony od pcheł i kleszczy. Przed wydaniem do nowego domu będzie wykastrowany.
 • Gawron (Kruczek) - ok. 2-3 letni, duży pies, sięga do...
  Gawron (Kruczek) - ok. 2-3 letni, duży pies, sięga do kolan, waży ok. 30 kg, jest czarny, podpalany. Gawron jest po wypadku, ma złamaną kość miednicy. Lubi dzieci, toleruje suczki i inne psy, jest łagodny i ufny. Posiada książeczkę zdrowia, jest odrobaczony, zakroplony od kleszczy, zaszczepiony od chorób zakaźnych.

Planowane wydarzenia:

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Kontakt

Dane teleadresowe

ul.: Moniuszki 6,
06-200 Maków Mazowiecki
(29) 717-10-02
www.makowmazowiecki.pl
urzad@makowmazowiecki.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek, środa, czwartek 8:00 - 16:00
wtorek 8:00 - 17:00 piątek 8:00 - 15:00