Treść strony

PODOPIECZNI PRZYSTANKU NA CZTERY ŁAPY

Zapraszamy do odwiedzenia, zapoznania i adopcji!

 • Stefan
  Stefan
 • Misiek
  Misiek - sięga do kolan, waży ok. 20 kg. Ma ok. 3 lata. Lubi grać w piłkę, uciekać z zabawką, ale lubi też być głaskanym i przytulanym. Na smyczy radzi sobie całkiem dobrze. Jak już się przyzwyczai do człowieka to jest bardzo wiernym psem. Pies jest wykastrowany.
 • Si Si
  Si Si
 • Luna
  Luna
 • Łatek
  Łatek
 • Saba
  Saba - śliczna sunia średniego wzrostu, waży ok. 20kg. Ma ok. 2 lata. Jest wesoła, energiczna, ale uwielbia tez spokojnie posiedziec i sie poprzutulać. Z większością psów sie dogaduje. Jest wysterylizowana, zaszczepiona.
 • Bajka
  Bajka to mała młodziutka sunia, ma ok. 2 lata. Waży ok. 12 kg i sięga do połowy łydki. Jest fajnym, radosnym, zabawowym psem. Bardzo łagodna do ludzi. Toleruje inne psy, ale małe spięcia się zdarzają. Stosunek do kotów nieznany. Potrafi chodzić na smyczy. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona.
 • Ofka
  Ofka - ok. półroczny szczeniak-suczka. Obecnie waży ok. 6 kg (mama niewielka ok 13kg, ojciec nieznany). Raczej będzie małym pieskiem. Ładnie umaszczona-czarna sierść, podpalana na jasny, rudy kolor. Uwielbia dzieci, jak i dorosłych. Chętna do zabawy, biegania, rozrabiania. Jest wesoła. energiczna. ale nie nachalna. Umie chodzić na smyczy. Jest posłuszna. Posiada książeczkę zdrowia, komplet szczepień, jest zabezpieczona od pcheł i kleszczy. Do adopcji sama lub ze swoją siostrą Tulą lub mamą Perełką. Wszystkie trzy są ze sobą bardzo związane.
 • Perełka
  Perełka - ok. 8-letnia suczka, drobnej budowy ciała, waży ok. 13 kg, sięga do połowy łydki. Ładne, nietypowe umaszczenie sierści. Bardzo łagodna, cierpliwa i posłuszna. Garnie się do człowieka, uwielbia być głaskana i przytulana. Nie jest natrętna. Kocha dzieci. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Lubi inne psy. Zachowuje czystość. Posiada książeczkę zdrowia, komplet szczepień, jest odrobaczona oraz zabezpieczona od pcheł i kleszczy. Przed wydaniem do nowego domu będzie wysterylizowana. Do adopcji sama lub ze swoimi dwoma szczeniaczkami (ok. 5-6 miesięcznymi suczkami).
 • Bąbel
  Bąbel jest średnim psem, sięga do ok. połowy łydki, waży ok. 22 kg. Ma nieprzeciętną urodę. Jest bardzo towarzyski, wesoły. Z psami dogaduje się różnie. Jest w miarę posłuszny, ale bardzo energiczny. Jest wykastrowany.
 • Tula
  Tula - ok. pół roczny szczeniaczek-suczka. Obecnie waży ok. 10 kg (mama niewielka - 13kg, ojciec nieznany). Może być w przyszłości małym/średnim pieskiem. Ładnie umaszczona-ruda z białym krawacikiem i białymi skarpetkami. Chętnie się bawi, biega, zaczepia do zabawy. Jest wesoła, energiczna, ale nie nachalna. Ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia dzieci i dorosłych. Jest posłuszna. Dogaduje się ze wszystkimi psami. Posiada książeczkę zdrowia, komplet szczepień, jest zabezpieczona od pcheł i kleszczy.
 • Nero
  Nero ma ok. 10 lat, jest średniej wielkości psem, sięga przed kolano, waży 17kg. Jest niewidomy, co w życiu codziennym bardzo mu nie przeszkadza. Wie, gdzie ma miskę z wodą, jedzeniem, gdzie posłanko. Na smyczy też bardzo ładnie spaceruje. Czuje się jednak często zdezorientownay, wystraszony. Wychodzi tylko przy człowieku i trzyma się blisko nogi.
 • Klusek
  Klusek
 • Kajtek
  Kajtek ma ok. 2 lata. Waży ok. 17kg. Wulkan energii, kojec to nie miejsce dla niego, potrzebuje podwórka do wybiegania lub długich spacerów. Niestety nie potrafi jeszcze chodzić na smyczy Pogodny pies, trochę nieufny do człowieka. Wśród psów sam nie szuka zaczepek, ale potrafi zareagować, gdy inny pies mu się naprzykrza.
 • Badi
  Badi
 • Dingo
  Dingo ma ok. 3 lata, waży 22 kg, sięga lekko za kolano. Spokojny pies, jak każdy lubi czasem pobawić się, pobiegać, a czasem chce tylko się poprzytulać. Wyjątkowy mądry i wierny. Pies zaszczepiony, wykastrowany.

Planowane wydarzenia:

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Kontakt

Dane teleadresowe

ul.: Moniuszki 6,
06-200 Maków Mazowiecki
(29) 717-10-02
www.makowmazowiecki.pl
urzad@makowmazowiecki.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek, środa, czwartek 8:00 - 16:00
wtorek 8:00 - 17:00 piątek 8:00 - 15:00