Treść strony

PODOPIECZNI PRZYSTANKU NA CZTERY ŁAPY

Zapraszamy do odwiedzenia, zapoznania i adopcji!

 • Stefan
  Stefan – 8 lat, waży ok. 15 kg, sięga do kolan. Energiczny, wesoły piesek, który uwielbia ruch – byłby wspaniałym towarzyszem dla osób lubiących aktywność. Utrzymuje czystość, jest posłuszny - przybiega na każde zawołanie. Bardzo potrzebuje obecności człowieka i zabiega o jego względy. Piesek jest wykastrowany. Posiada książeczkę zdrowia, komplet szczepień, jest zabezpieczony od pcheł i kleszczy.
 • Luna
  Luna – 2 letnia suczka, waży ok. 18 kg, sięga do kolan. Luna jest pogodnym, posłusznym pieskiem, jednak po przejściach - została adoptowana, ale jej właściciel po pół roku oddał Lunę z powrotem do schroniska. Suczka jest wysterylizowana. Posiada książeczkę zdrowia, komplet szczepień, jest zabezpieczona od pcheł i kleszczy.
 • Łatek
  Łatek – 4 lata, waży ok. 20 kg. Pogodny, wesoły piesek, który uwielbia się bawić, pływać i chodzić na spacery. Ładnie chodzi na smyczy. Lubi dzieci. Jest posłuszny i utrzymuje czystość. Piesek jest wykastrowany. Posiada książeczkę zdrowia, komplet szczepień, jest zabezpieczony od pcheł i kleszczy.
 • Saba
  Saba - śliczna sunia średniego wzrostu, waży ok. 20kg. Ma ok. 2 lata. Jest wesoła, energiczna, ale uwielbia tez spokojnie posiedziec i sie poprzutulać. Z większością psów sie dogaduje. Jest wysterylizowana, zaszczepiona.
 • Lili
  Lili – półtoraroczna suczka, waży ok. 10 kg, drobna, sięga do kolan. Lili pierwsze miesiące swojego życia spędziła wraz ze swoją siostrą Korą w lesie, dlatego boi się dotyku, głaskania, przytulania. Podczas pobytu w schronisku zrobiła postępy: biega z innymi psami, bawi się, podchodzi by obwąchać opiekunów. Suczka jest wysterylizowana, zaszczepiona, zabezpieczona od kleszczy.
 • Ofka
  Ofka - ok. półroczny szczeniak-suczka. Obecnie waży ok. 6 kg (mama niewielka ok 13kg, ojciec nieznany). Raczej będzie małym pieskiem. Ładnie umaszczona-czarna sierść, podpalana na jasny, rudy kolor. Uwielbia dzieci, jak i dorosłych. Chętna do zabawy, biegania, rozrabiania. Jest wesoła. energiczna. ale nie nachalna. Umie chodzić na smyczy. Jest posłuszna. Posiada książeczkę zdrowia, komplet szczepień, jest zabezpieczona od pcheł i kleszczy. Do adopcji sama lub ze swoją siostrą Tulą lub mamą Perełką. Wszystkie trzy są ze sobą bardzo związane.
 • Perełka
  Perełka - ok. 8-letnia suczka, drobnej budowy ciała, waży ok. 13 kg, sięga do połowy łydki. Ładne, nietypowe umaszczenie sierści. Bardzo łagodna, cierpliwa i posłuszna. Garnie się do człowieka, uwielbia być głaskana i przytulana. Nie jest natrętna. Kocha dzieci. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Lubi inne psy. Zachowuje czystość. Posiada książeczkę zdrowia, komplet szczepień, jest odrobaczona oraz zabezpieczona od pcheł i kleszczy. Przed wydaniem do nowego domu będzie wysterylizowana. Do adopcji sama lub ze swoimi dwoma szczeniaczkami (ok. 5-6 miesięcznymi suczkami).
 • Bąbel
  Bąbel jest średnim psem, sięga do ok. połowy łydki, waży ok. 22 kg. Ma nieprzeciętną urodę. Jest bardzo towarzyski, wesoły. Z psami dogaduje się różnie. Jest w miarę posłuszny, ale bardzo energiczny. Jest wykastrowany.
 • Tula
  Tula - ok. pół roczny szczeniaczek-suczka. Obecnie waży ok. 10 kg (mama niewielka - 13kg, ojciec nieznany). Może być w przyszłości małym/średnim pieskiem. Ładnie umaszczona-ruda z białym krawacikiem i białymi skarpetkami. Chętnie się bawi, biega, zaczepia do zabawy. Jest wesoła, energiczna, ale nie nachalna. Ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia dzieci i dorosłych. Jest posłuszna. Dogaduje się ze wszystkimi psami. Posiada książeczkę zdrowia, komplet szczepień, jest zabezpieczona od pcheł i kleszczy.
 • Dingo
  Dingo ma ok. 3 lata, waży 22 kg, sięga lekko za kolano. Spokojny pies, jak każdy lubi czasem pobawić się, pobiegać, a czasem chce tylko się poprzytulać. Wyjątkowy mądry i wierny. Pies zaszczepiony, wykastrowany.
 • Klusek
  Klusek – 1 rok, waży ok. 22 kg, sięga do kolan. Klusek urodził się w schronisku. Jest pogodnym i łaknącym kontaktu z człowiekiem pieskiem. Uwielbia dzieci. Klusek broni swojego terytorium, więc wspaniale nadawałby się na stróża posesji. Piesek jest wykastrowany. Posiada książeczkę zdrowia, komplet szczepień, jest zabezpieczony od pcheł i kleszczy.
 • Kajtek
  Kajtek ma ok. 2 lata. Waży ok. 17kg. Wulkan energii, kojec to nie miejsce dla niego, potrzebuje podwórka do wybiegania lub długich spacerów. Niestety nie potrafi jeszcze chodzić na smyczy Pogodny pies, trochę nieufny do człowieka. Wśród psów sam nie szuka zaczepek, ale potrafi zareagować, gdy inny pies mu się naprzykrza.
 • Kora
  Kora – półtoraroczna suczka, waży ok. 12 kg, drobna, sięga do kolan. Kora pierwsze miesiące swojego życia spędziła wraz ze swoją siostrą Lili w lesie, dlatego boi się dotyku, głaskania, przytulania. Podczas pobytu w schronisku zrobiła postępy: biega z innymi psami, bawi się, podchodzi by obwąchać opiekunów, czasami daje się pogłaskać. Suczka jest wysterylizowana, zaszczepiona, zabezpieczona od kleszczy.
 • Budrys
  Budrys – 4 letni pies, waży ok. 30 kg, duży. Budzi respekt swoją postawą, przy czym jest bardzo łagodny. Bydrys to prawdziwy pieszczoch. Lubi dzieci. Pies jest wykastrowany. Posiada książeczkę zdrowia, komplet szczepień, jest zabezpieczony od pcheł i kleszczy.

Kontakt

Dane teleadresowe

ul.: Moniuszki 6,
06-200 Maków Mazowiecki
(29) 717-10-02
www.makowmazowiecki.pl
urzad@makowmazowiecki.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek, środa, czwartek 8:00 - 16:00
wtorek 8:00 - 17:00 piątek 8:00 - 15:00