Urząd Miejski Maków Mazowiecki

Kalendarz

Dziś jest: sobota, 23.02.2019

Linki

DOTACJA NA KSZTAŁCENIE I ROZWÓJ DZIECI I MŁODZIEŻY

Miło nam poinformować, że Miasto Maków Mazowiecki otrzymało dofinansowanie ze środków unijnych w wysokości 726 002,50 zł, w ramach konkursu zamkniętego RPMA.10.01.01-IP.01-14-061/17 dla Osi priorytetowej X Edukacja dla rozwoju regionu, Działania 10.01 Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży, Poddziałania 10.01.01 Edukacja ogólna.

Główny cel projektu zawarty został w jego tytule - Podnoszenie kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Maków Mazowiecki.

Projekt przewiduje szereg zajęć cyklicznych dla dzieci i młodzieży oraz ich nauczycieli ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i Szkoły Podstawowej Nr 2, którzy poprzez udział w nim podniosą swoje kompetencje kluczowe, wiedzę i umiejętności. W ramach projektu zorganizowane zostaną zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla uczniów mających trudności w realizacji podstawy programowej oraz zajęcia rozwijające dla uczniów uzdolnionych. Zorganizowane będą także koła zainteresowań dla uczniów starszych. Uczestnicy wezmą również udział w wyjazdach edukacyjnych do Centrum Kopernika w Warszawie i Ogrodu Botanicznego.

Dla nauczycieli przewidziano cykl warsztatów i szkoleń z zadaniami wdrożeniowymi po każdej sesji, dzięki którym prowadzone przez nich zajęcia będą dla uczniów atrakcyjniejsze, a przez to bardziej efektywne.

W ramach projektu zostanie również zakupione doposażenie sal lekcyjnych oraz materiały i pomoce dydaktyczne (m. in. tablety, laptopy, wyposażenie sali chemicznej i fizycznej, itd.), przy wykorzystaniu których zdobywanie wiedzy stanie się łatwiejsze - umożliwią one pracę metodą eksperymentu, poprzez doświadczenia, prezentacje nauczycieli oraz wymuszą kreatywność i logicznie myślenie uczniów.

  • Dotacja na kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży

« wstecz

Wyszukaj

Reklama

Projekt dotyczący oświaty
Nieodpłatne poradnictwo dla mieszkańców
Wybory samorządowe 2018
Portal mapowy
Zostań super wolontariuszem Szlachetnej Paczki
Zielony Szlak
ADOPTUJ PSIAKA
CZYSTE POWIETRZE
GOSPODARKA ODPADAMI
GODZINY OTWARCIA W MAKOWIE MAZOWIECKIM
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Dane kontaktowe

Urząd Miejski
w Makowie Mazowieckim
Moniuszki 6, 06-200 Maków Mazowiecki (29) 717-10-02 www.makowmazowiecki.pl
urzad@makowmazowiecki.pl
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszego urzędu poniedziałek, środa, czwartek 8:00 - 16:00 wtorek 8:00 - 17:00 piątek 8:00 - 15:00
Licznik odwiedzin
Nasz serwis odwiedziło już 391823 osób Gratulujemy jesteś jedną z nich!
Urząd Miejski w Makowie Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującej się w górnej części witryny.